Handleiding B3 Junior Contest


Kinderen van OBS Noord, OBS Kiezel en Kei, OBS De Keikamp, de Menno ter Braakschool en OBS Op d'n Esch hebben dit schooljaar aan een internationale Baltie contest meegedaan. Voor deze contest hadden zich meer dan 2000 kinderen van 259 scholen uit Tsjechië, Slowakije, Polen, Wit-Rusland en Nederland opgegeven. Sharan Satkunarajah, Jorwin vd Berg en Joris Lankhaar staan in het algemeen klassement in de top 100! Sharan is als 47e, Jorwin als 71e en Joris als 73e geëindigd. Op de lijst van de categorie Bovenbouw Basisonderwijs (927 deelnemers) is Sharan als 23e, Jorwin als 36e en Joris als 39 geëindigd. Proficiat!

Algemeen klassement Nederland:
Rank
Team
School
Ø
7
6
5
4
3
2
1
1
Sharan Satkunarajah
OBS Kiezel en Kei
7.64
1
20
4.5
2
8
12
6
2
Jorwin vd Berg
OBS Noord
12.00
11
14
36.5
9
1
4
8.5
3
Joris Lankhaar
Menno ter Braakschool
13.57
9
6
39
4
7
8.5
21.5
4
Caz Saaltink
Menno ter Braakschool
17.36
16
25
33
5
21
3
18.5
5
Thijmen Kammeijer
Menno ter Braakschool
17.64
7.5
3.5
16.5
66
2
5
23
6
Sander Kuiken
OBS Kiezel en Kei
19.71
12
11
21
14
13
21
46
7
Pim Boswinkel
Menno ter Braakschool
21.50
5
10
4.5
66
12
43
10
8
Leon ten Hoopen
OBS Kiezel en Kei
22.21
2
18.5
19
1
14
44
57
9
Jelmer Kleisterlee
OBS Noord
23.79
66
29
33
8
9
6
15.5
10
Lieke Beusink
Menno ter Braakschool
27.86
19
13
50
66
17
8.5
21.5
11
Lynn Reimes
Menno ter Braakschool
28.29
22
12
26
66
66
2
4
12
Claudia Remmelink
Menno ter Braakschool
29.07
66
22
40.5
6
10
26.5
32.5
13
Loran Hormes
OBS Op d’n Esch
30.07
66
66
54
15
3
1
5.5
14
Marieke de Graaf
Menno ter Braakschool
30.14
3.5
8.5
8
66
66
26.5
32.5
15
Lisanne van Krimpen
Menno ter Braakschool
32.00
66
22
40.5
12
23
26
34.5
16
Mees Zuidersma
Menno ter Braakschool
32.36
23
15
47
66
66
7
2.5
17
Niek Zieverink
Menno ter Braakschool
33.00
10
7
7
66
66
17
58
18
Janne ten Barge
Menno ter Braakschool
33.07
66
66
46
7
11
23.5
12
19
Ferron Schreibeld
OBS Noord
33.64
21
27
66
10
19
26.5
66
20
Koen Dolleman
OBS Kiezel en Kei
33.93
66
66
14
11
15
30
35.5
21
Siebren Tuinhout
Menno ter Braakschool
35.00
7.5
5
10
66
66
66
24.5
22
Femke Zieverink
Menno ter Braakschool
35.79
66
1
30
66
66
16
5.5
23
Lucas Wedel
Menno ter Braakschool
35.93
18
24
56
66
66
19
2.5
24
Isa te Nijenhuis
Menno ter Braakschool
36.14
20
17
52
66
5
31
62
25
Jesse Klomp
OBS Kiezel en Kei
36.43
14
66
59
3
25
46
42
26
Jara Mulder
Menno ter Braakschool
36.93
3.5
8.5
61
66
66
18
35.5
27
Michael ten Brink
OBS Op d’n Esch
38.57
66
66
1
13
24
49
51
28
Joost Somsen
Menno ter Braakschool
39.36
66
66
48
66
6
15
8.5
29
Ayoub Ouomari
OBS Noord
42.64
66
66
53
66
16
11
20.5
30
Tao Zhu
Menno ter Braakschool
43.07
6
3.5
64
66
66
66
30
31
Anna Bloemberg
Menno ter Braakschool
43.79
66
22
44.5
66
66
23.5
18.5
32
Robin Stroeve
OBS Kiezel en Kei
44.43
66
66
62
66
4
26.5
20.5
33
Joris Boswinkel
Menno ter Braakschool
44.64
17
16
42
66
66
66
39.5
34
Luuk Schepers
OBS Kiezel en Kei
46.07
66
66
12.5
66
22
41
49
35
Pien ten Have
OBS Noord
46.57
66
66
33
66
18
48
29
36
Serina te Braak
OBS Op d’n Esch
47.57
66
66
2
66
66
66
1
37
Tess te Nijenhuis
Menno ter Braakschool
47.71
13
2
60
66
66
66
61
38-39
Maxim Textor
OBS Noord
48.00
66
66
33
66
20
33
52
38-39
Valeska Ordelman
Menno ter Braakschool
48.00
66
18.5
44.5
66
66
38
37
40
Daphne te Molder
OBS Op d’n Esch
48.14
66
66
36.5
66
66
9
27.5
41
Thijs Bolink
OBS De Keikamp
48.86
66
66
49
66
66
13
16
42
Aniek Reimes
Menno ter Braakschool
49.14
66
28
12.5
66
66
66
39.5
43
Marit Garritsen
OBS Kiezel en Kei
49.29
66
66
6
66
66
32
43
44
Marije Esselink
OBS De Keikamp
49.36
66
66
29
66
66
37
15.5
45
Hugo Pan
Menno ter Braakschool
49.50
66
66
38
66
66
20
24.5
46
Femke Brummelhuis
OBS Kiezel en Kei
50.14
66
66
11
66
66
35
41
47-48
Froukje te Brinkhof
OBS Kiezel en Kei
50.86
66
66
27
66
66
34
31
47-48
Koen Fentsahm
Menno ter Braakschool
50.86
66
26
43
66
66
36
53
49
Don Oesterholt
OBS Op d’n Esch
50.93
66
66
16.5
66
66
66
10
50
Jelmer Hormes
OBS Op d’n Esch
51.71
66
66
22
66
66
66
10
51
Twan ten hoopen
OBS Kiezel en Kei
53.57
66
66
20
66
66
47
44
52-53
Pim Fentsahm
Menno ter Braakschool
54.71
66
66
3
66
66
66
50
52-53
Siebren Kleine
OBS De Keikamp
54.71
66
66
51
66
66
14
54
54
Tim Huijsmans
OBS Kiezel en Kei
55.43
66
66
24
66
66
45
55
56-57
Harm Reesink
OBS Op d’n Esch
56.00
66
66
15
66
66
66
47
56-57
Karlijn Reuvekamp
OBS Kiezel en Kei
56.00
66
66
24
66
66
40
64
58
Jasmina Nounouh
OBS Noord
56.79
66
66
33
66
66
66
34.5
59
Fabienne Rietman
OBS Op d’n Esch
57.71
66
66
63
66
66
66
11
60
Gijs Koudijs
Menno ter Braakschool
57.86
66
66
9
66
66
66
66
61
Lynn Eelderink
OBS Kiezel en Kei
58.86
66
66
66
66
66
22
60
62
Jeppe Schipper
OBS Op d’n Esch
59.14
66
66
18
66
66
66
66
63
Yvet Stroeve
OBS Kiezel en Kei
59.21
66
66
57
66
66
66
27.5
64
Rick Timmerije
OBS De Keikamp
59.57
66
66
58
66
66
39
56
65
Aniek Schepers
OBS Kiezel en Kei
60.00
66
66
24
66
66
66
66
66
Ruben Steinkamp
OBS Op d’n Esch
60.57
66
66
28
66
66
66
66
67
Tim Reimes
Menno ter Braakschool
61.57
66
66
66
66
66
42
59
68
Pien Muller
OBS Op d’n Esch
61.86
66
66
55
66
66
66
48
69
Sanne ter Braak
OBS Kiezel en Kei
65.57
66
66
66
66
66
66
63







Op OBS De Marke hebben Britt Larink en Niels Roeseler de Baltie wedstrijd 2009/2010 gewonnen:

Baltie_-_Britt_Larink.jpg
Baltie_-_Niels_Roeseler.jpg
Gefeliciteerd!

dm-bl-school2.JPG

dm-nr-school.JPG
dm-jk-school2.JPG
dm-aw-demarke_school.JPG
dm-dh-school2.JPG
dm-gr-school.JPG
dm-mo-school2.JPG
dm-hkb-school.JPG
dm-rb-school.JPG
dm-ij-obsdemarke.JPG
dm-nj-school3.JPG
dm-sb-school3.JPG
dm-jkn-school.JPG
dm-lb-school.JPG
dm-öf-school.JPG
dm-sgl-school2.JPG
dm-lmk-school2.JPG
dm-sf-school.JPG
dm-mh-school.JPG
dm-nikki-school.JPG

Baltie wedstrijd 2009